قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی گرین لند

با مطالعه ی قوانین فروشگاه اینترنتی گرین لند از احقاق خود و وبسایت گرین لند برای تعامل بهتر و خدمات بهتر در بازار الکترونیک با خبر شوید:

 

ایجاد حساب کاربری و خرید در گرین لند به منزله ی قبول کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی گرین لند از سوی کاربران گرامی است. قوانین در این صفحه جایگزین تمامی توافقات قبلی است.

کلیه فعالیت های این وبسایت در چهارچوب قوانینجمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایتاز مصرف کننده است. متعاقبا کاربران فروشگاه گرین لند نیز موظف به رعایت نکات و قوانینی هستند که در همین صفحه به تمامی آنها اشاره شده است. چنانچه هرگونه تغییری در رویه و قوانین گرین لند ایجاد شود، در این صفحه مندرج میگردد.

کاربر:

کاربر فردی است که از طریق ثبت نام در وبسایت گرین لند دارای پنل مخصوص است و می تواند از امکانات این وبسایت استفاده کند. وبسایت گرین لند با احترام به تمامی کاربران، خود را متعهد میداند که حریم شخصی کاربران را رعایت کرده و از هرگونه خرید و فروش اطلاعات کاربران تا حد توان جلوگیری به عمل بیاورد.

ارتباطات الکترونیک

هنگامی که شما در وبسایت گرین لند ثبت نام میکنید این اجازه را به وبسایت گرین لند می دهید که تمامی تراکنش های موجود در پنل شما را از طریق پیامک به شما اطلاع دهد.

همچنین شما ممکن است از طریق پیامک جهت شرکت در جشنواره ها و تخفیفات اعمال شده در وبسایت گرین لند مطلع گردید.

قانون کپی رایت

کلیه مطالب در وبسایت گرین لند که در دست رس عموم قرار گرفته است از جمله مقالات، لوگوها، علامت های تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کلیه محتوای تولید شده در این وبسایت به عنوان دارایی های وبسایت گرین لند دانسته شده و جزء اموال شخصی این وبسایت محسوب میشود. بنابراین هرگونه کپی برداری از این اموال بدون کسب اجازه خلاف محسوب شده و وبسایت گرین لند این حق را برای خود محفوظ می داند که بتواند از طریق مراجع قضایی کلیه ی تخلفات رخ داده را پیگیری کند.

ثبت سفارشات و ارسال کالا

کاربران وبسایت گرین لند میتوانند در تمامی روزهای هفته و در تمام 24 ساعت روز سفارشات خود را ثبت کنند. بررسی سفارشات انجام شده از طریق کاربران در طول روز کاری و ساعات اداری صورت میگیرد.

کلیه سفارشاتی که در وبسایت گرین لند ثبت میگردد از طریق پیامک به کاربر و به مدیر فروش اطلاع داده میگردد سپس سفارش مشتریان وارد پروسه ی ارسال قرار میگیرد و کاربران میتوانند از طریق پنل کاربری مرحله به مرحله ی سفارش خود را پیگیری کنند.

فروشگاه اینترنتی گرین لند این حق را دارد تا با توجه به شرایط موجودی کالا و تغییر قیمت های ناگهانی ارسال سفارشات را به تاخیر بیاندازد و یا سفارشات را لغو کند و در صورت لغو سفارش موظف است نسبت به برگشت تمام وجه به مشتری اقدام کند.

وضعیت فاکتور میتواند در پنل کاربران به شرح زیر باشد

1:  در انتظار پرداخت: زمانی که شما فاکتور را ایجاد کرده اید اما پرداخت انجام نشده است. در این صورت فاکتور شما وارد فرایند ارسال نخواهد شد تا شما فاکتور خود را پرداخت کنید.

2: در حال آماده سازی: فاکتور شما پرداخت شده و مدیران در حال آماده سازی و بسته بندی سفارش شما هستند

3: آماده ارسال: فاکتور شما آماده و بسته بندی شده و فروشگاه گرین لند آماده ی ارسال محصولات شما است.

4: ارسال شده: سفارش شما تحویل مامور پست گردیده و شما به زودی بسته ی خود را تحویل خواهیدگرفت

5: تحویل شده: شما بسته ی خود را از طریق پست تحویل گرفته اید

6: انصراف از خرید: اگر به هر دلیلی شما از فاکتور ایجاد کرده توسط خودتان منصرف شوید گزینه ی انصراف از خرید در پنل شما ظاهر میگردد. پرداخت نکردن فاکتور توسط کاربران در مدت 5 روز کاری به منزله ی انصراف آنها از خرید تلقی میگردد

فاکتور صادر شده در گرین لند شامل کالاهای انتخاب شده و مبلغ پستی در نظر گرفته شده می باشد.

مبلغ ها در گرین لند با توجه به آخرین به روز رسانی شرکتهای تولیدی یا تجاری است.

ارسال

اگر سفارش مشتریان تا قبل از ساعت 12 ظهر باشد ارسال و آماده سازی سفارشات مشتریان در همان روز انجام خواهد شد در غیر این صورت شروع مراحل ارسال کالا از روز کاری بعد آغاز خواهد شد. تحویل کالا با توجه به محل زندگی کاربران متفاوت و ما بین 1 تا 5 روز کاری خواهد بود.

نکته: به دلیل محدودیت موجود در اداره پست برای ارسال کالاهای مایع فروشگاه گرین لند این حق را داراست که تمامی محصولات مایع را به وسیله پست های خصوصی یا باربری ارسال نماید در این صورت پیگیری و تحویل کالا به دست مشتری به وسیله ی خریدار باید انجام بگیرد.

شرایط مرجوع کردن کالا

 تمامی کاربران وبسایت گرین لند این حق را دارا خواهند بود که سفارشات خود را قبل از ارسال کالا لغو کنند در این صورت هیچگونه هزینه ای از آنها کسر نخواهد شد و مبلغ آنها بدون هیچ گونه کسری به حساب آنها در مدت زمان 24 ساعت برگشت داده خواهد شد. چنانچه کالا ارسال شده باشد یا تحویل داده شده باشد کاربران این حق را دارند که کالا را مرجوع کنند که در این صورت هزینه ی مرجوع کردن کالا به عهده ی کاربران است و مبلغ پرداخت شده بابت ارسال که در فاکتور به عنوان هزینه ی پست قید شده است به هیچ عنوان قابل برگشت نیست. ضمنا پول پرداختی بابت کالا پس از رسیدن کالا به دست مدیران قابل برگشت است. وبسایت گرین لند این حق را دارد که از قبول مرجوع کردن کالاهای آسیب دیده، باز شده، کار کرده، پاره شده، کثیف، و له شده ممناعت کند.

نظرات ثبت شده توسط کاربران در وب سایت، تجربه یا اطلاعات شخصی آنها در مورد محصولات است و برای نظردهنده و گرین لند ایجاد مسئولیت نمی کند. نظر باید در رابطه با کالا باشد، بنابراین برای پیگیری یا سوال درباره سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش از طریق فرم صفحه تماس با مابا انتخاب موضوع پیگیری سفارش یا خدمات پس از فروش، سوال یا درخواست خود را مطرح کنید. برای ارسال سایر درخواستها یا پیشنهادات، انتقاد یا شکایت های خود و همچنین گزارش تخلف فروش (نظیر گزارش کالای غیراصل) نیز از فرم صفحه تماس با مااستفاده کنید .