درباره ما

درباره گرین لند

شرکت آسایش کبیر البرزتوسط متخصین مجرب و با پشتوانه مطالعات تخصصی در زمینه کشاورزی و صنایع، با هدف تولید محصولی معدنی با ماهیت طبیعی در صنایع کشاورزی و تغذیه دام و طیور و آبزیان از سال 1395 فعالیت خود را پس از اخذ مجوز های لازم از مراجع زیر ربط آغاز نموده است

در اولین گام محصول معدنی با نام تجاری گرین لند را تولید و پس از 3سال پایش در مناطق مختلف کشور ایران راهی بازار کرده است.

ماموریت ما: کمک به کشاورزان برای تولید محصولات با کیفیت و ارگانیک و حداکثر طبیعی به منظور توسعه سلامت جامعه و زنجیره غذایی انسان ها و افزایش بهره وری تولید به همراه کاهش اثرات مخرب بهره برداری ناصحیح از منابع آب، خاک و محیط زیست می باشد.

اهداف شرکت آسایش کبیر البرز در حوزه کشاورزی

کاهش مصرف کود های شیمیایی در کشور از طریق ترویج مصرف محصولات سالم و طبیعی

کاهش میزان مصرف سموم به دلیل افزایش مقاومت گیاه در مقابل آفات در اثر تغذیه کامل

افزایش نوبت برداشت گیاهان زودبازده به علت افزایش سرعت رشد

صرفه جویی ارزی به دلیل کاهش نیاز به سموم و کود های وارداتی

اشاعه فرهنگ تولید محصولات سالم جهت مصارف داخلی و صادرات

احیا اراضی فقیر و فرسوده کشاورزی

اهداف شرکت آسایش کبیر البرز در حوزه دام و طیور

تولید افزودنی غنی ساز خوراک دام و طیور

ترویج تغذیه دام با علوفه ارگانیک و دارای خواص تغذیه ای بالا

تولید توکسین بایندر با منشا طبیعی جهت سالم سازی علوفه انبار شده دامی

شرکت آسایش کبیر البرز با بهره گیری از کارشناسان مجرب کشاورزی آماده ارائه خدمات به صورت حضوری و غیر حضوری به فعالان بخش کشاورزی می باشد.

از مهمترین خدمات شرکت راهنمایی و مشاوره در بخش تغذیه و بیماری های گیاهی بوده که توسط کارشناسان فنی و با تجربه در این شرکت به کشاورزان، باغداران، گلخانه داران و حتی علاقه مندان به این حوزه ارائه می گردد.

همچنین با گسترش روزافزون تجارت اینترنتی در دنیا، شرکت بر آن شد که وب سایت تخصصی خود را به منظور ارائه محصولات و برخی خدمات به صورت آنلاین برگزار کند و به این ترتیب محدوده خدمات رسانی خود را به کل کشور تعمیم دهد.

امید است شرکت گرین لند بتواند با لطف خداوند و حمایت شما عزیزان در ارائه مرغوب ترین کود ارگانیک در کشور عزیزمان ایران پیشتاز باشد.

تضمین اصالت کالا

شرکت آسایش کبیر البرز، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء طبیعی جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

ارائه بهترین قیمت

شرکت آسایش کبیر البرز، همیشه با تاکید بر كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات باکیفیت و قیمتی مناسب کاری انجام داده ایم تا بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنیدو علاوه بر اینکه عناصر مورد نیاز درختان تان را تأمین میکنید آنها رادر مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید.گرین لند

درباره گرین لند

تاثیرات کود معدنی بر سلامت انسان و محیط

تولیدات ما به واسطه ماهیت طبیعی در مقایسه با محصولات شیمیایی هیچگونه تاثیر منفی قابل ذکری بر محیط زیست و سایر موجودات زنده ندارد. با توجه به وجود مقادیر کافی عناصر ماکرو و میکرو به صورت قابل جذب، مصرف کود های شیمیایی منتفی گردیده و محصولاتی طبیعی به دست خواهد آمد به دلیل در برداشتن عناصر مفید و بازدارنده رشد عوامل نامطلوب نظیر قارچ ها و آفات در خاک میزان مصرف سموم و داروهای شیمیایی که آمار مصرف آن در کشور بسیار بالاتر از استاندارد های جهانی بوده و یکی از مخاطرات جدی سلامت افراد و از عوامل مهم بروز سرطان به شمار می آید به میزان چشمگیری کاهش خواهد یافت. سلامت محصولات ما براساس نتایج حاصله از انجام آزمایشات تضمیین شده است لذا استفاده از محصولات ما موجب عدم آلودگی منابع آب زیرزمینی ناشی از استفاده از کودهای شیمیایی و مواد صنعتی می باشد.

کودمعدنی یا مینرال گرین لند یک ترکیب معدنی بی نظیر و طبیعی است که دارای عناصر پرمصرف و کم مصرف مورد نیاز انواع گیاهان، 100درصد دوست دار محیط زیست، مناسب برای تمام گیاهان و برای تمام فصول، که زمان مصرف برای هر کدام از گیاهان باغی و زراعی متفاوت می باشد.

کارشناسان ما

5/5
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
Claudia Taylor
5/5
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
Claudia Taylor

ما را دنبال کنید